Διαδικτυακή Ημερίδα: «Πρακτική Άσκηση σε Πλαίσια Ειδικής Αγωγής: Από το Επιθυμητό στο Εφικτό»
03.03.2021
![](https://elepap.gr/wp-content/uploads/2021/03/ΘΕΜΑ-5.png)
Το Σάββατο 23 Ιανουαρίου το Παράρτημα της ΕΛΕΠΑΠ Βόλου είχε την τιμή να συμμετάσχει και να παρουσιάσει τα Θεραπευτικά Προγράμματα και το έργο της στη Διαδικτυακή Ημερίδα με τίτλο: «Πρακτική Άσκηση σε Πλαίσιο Ειδικής Αγωγής: Από το Επιθυμητό στο Εφικτό».
Η ημερίδα διοργανώθηκε από το Παιδαγωγικό Τμήμα Ειδικής Αγωγής της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας σε συνεργασία με το Π.Μ.Σ. «Επιστήμες της Αγωγής: Ειδική Αγωγή» του ανωτέρου Τμήματος.
Ευχαριστούμε θερμά το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας για την τιμητική πρόσκληση τους να συμμετέχουμε και εμείς στην ημερίδα και για την εξαιρετική συνεργασία!