Κοπή Βασιλόπιτας Παραρτήματος Ιωαννίνων
31.01.2023
![](https://elepap.gr/wp-content/uploads/2023/01/325452038_496120089321957_7962444892307862190_n.jpg)
Σε ένα άκρως εορταστικό κλίμα στις 12/1/2023, παρουσία της Προέδρου κ. Κωστή, το Παράρτημα της ΕΛΕΠΑΠ Ιωαννίνων έκοψε την καθιερωμένη βασιλόπιτα. Τα μέλη και οι φίλοι της ΕΛΕΠΑΠ Ιωαννίνων είχαν την ευκαιρία να ανταλλάξουν απόψεις, να διασκεδάσουν και να προγραμματίσουν τις δραστηριότητες για την νέα χρονιά. Ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές του 8ου Λυκείου Ιωαννίνων έδωσαν επίσης το παρόν, ενώ με πρωτοβουλία τους συγκέντρωσαν τα έσοδα του εορταστικού τους bazaar και έκαναν δώρο στην ΕΛΕΠΑΠ Ιωαννίνων μια επαγγελματική σκούπα.