Νέες Δραστηριότητες για την Πρώιμη Παρέμβαση της ΕΛΕΠΑΠ Βόλου
30.01.2024
![](https://elepap.gr/wp-content/uploads/2024/01/420028669_3700912796813012_3580632113867725901_n.jpg)
Οι μικροί μαθητές της Πρώιμης Παρέμβασης της ΕΛΕΠΑΠ Βόλου, έμαθαν τις ημέρες της εβδομάδας αλλά και να αντιστοιχούν αριθμούς με ποσότητες!
Αυτό συνέβη μέσω της βιωματικής αφήγησης του παραμυθιού « Η Λίτσα, η μικρή πολική αρκουδίτσα μαθαίνει να ψαρεύει», της συγγραφέως Ειρήνης Πετρίδου αλλά και την βοήθεια της Λογοθεραπεύτριας και της παιδαγωγού τους.